SVATEBNÍ BUBLIFUKY jsou hit!

Svatební bublifuky pro tu správnou zábavu!

Čerstvé nevěsty radí: rozdejte svatebčanům svatební bublifuky. My radíme: rozdávejte svatební bublifuky od nás! Jsou pěkné, krásně bublají a hlavně nedělají skvrny na oblečení!

I když je u nás spíše zvykem, že hosté přinášejí dárky novomanželům, svatebčané zcela určitě ocení, pokud si pro ně nachystáte malou pozornost jako dárek. Vděčným dárkem, který vynikne zvláště na fotkách, jsou malé svatební bublifuky, které rozdáte mezi svatební hosty. Jednak jimi zabavíte prakticky všechny děti, které tudíž nebudou v průběhu obřadu hlučet, a jednak tak získáte nádherné momenty pro své svatební fotky.

svatební bublifuk

Proč je bublifuk lepší, než rýže?

Házení rýží je sice tradiční zvyk...ale...v jednom svatebním článku je trefně popsáno, jako první utrpení novomanželů, což mluví za vše. Házení rýže při odchodu z obřadu bývá pro nevěstu s ženichem velmi nepříjemnou záležitostí. Svatebčané hází rýži přímo na novomanžele a když je rýže opravdu hodně, tak to skutečně bolí a rýže může dokonce poranit oko. Zrníčka se pak nacházejí všude možně ještě další tři dny. A tím všude, myslíme všude - za korzetem, v botách, na zemi, v trávníku. Nemluvě o výsledných fotografiích ze špalíru, kde se ženich i nevěsta "ksichtí", přivírají oči a uhýbají před rýžovou smrští. Házení rýže už je dneska zkrátka pasé - bublifuk je hit!

Vyber si z nabídky svatebních bublifuků v boho designu, s vtipnými postavičkami, nebo romantickým srdíčkem. Naše bublifuky pořídíš také bez etikety a můžeš si je tak vyzdobit podle vlastní fantazie - krajka, juta, mašličky...vše vypadá skvěle a fantazii se meze nekladou. 

svatební bublifuky megabublina

Chceš něco opravdu jedinečného, co dekorace na vaší svatbě dovede k dokonalosti? Vyrobíme Ti svatební bublifuk s vlastní etiketou, na které může být cokoli od vaší fotografie, po motto, či svatební oznámení.

Jako odpolední zábavu doporučujeme náš bublifuk na velké bubliny MegaBublina, se kterým si děti i dospělí užijí spousty legrace. Stačí nalít kapalinu do vhodné nádoby, k tomu připravit různé druhy našich speciálních šňůrek a můžete se těšit na spoustu švandy s mega bublinami. 

Mimochodem pokud se chystáš na svatbu jako host a poohlížíš se po zajímavém stavebním daru, doporučujeme náš MEGA box - vše potřebné na super mega bublinovou párty zabalené v dárkovém balení.

Hledáš na svůj den dokonalý romantický program? Vsaď na bublinovou show! Poetieké vystoupení s mýdlovými bublinami dokonale potrhne atmosféru celého dne. Nádherná a dech beroucí podívaná, uzavření novomanželů do bubliny, zábava pro svatebčany v podobě bublinového workshopu. Zažijte show, během které děti vykřikují nadšením a dospělí neodcházení, ale naopak zaujatě vše pozorují s pusou dokořán. Taková je show garanta MEGAbubliny bublináře Matěje Kodeše.