Hurá, spustili jsme nový e-shop, vítejte! Už nejsme megabublina, ale MEGAMÁNIE, ale na kvalitě našich mega produktů a služeb to nic nemění. Příjemnou zábavu!

Bublinová show

Show s mýdlovými bublinami

Show profesionálního bublináře a světového rekordmana. Matěj Kodeš patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně. Zajímavé vystoupení, při kterém uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů: bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několika metroví bublinoví hadi, bublinový tunel, obří mega bubliny a oblékání zájemců do bublin.

Vystoupení, které nadchne děti i dospělé!

Program plný neuvěřitelných bublinových kouzel a triků doplněný o interakci s dětmi. Po vystoupení následuje workshop – interakce s diváky, kde si diváci mohou vyzkoušet profesionální bublifukovou směs a pod vedením mistra bublináře se naučit několik triků, které viděli při vystoupení. Naučí se foukat bubliny z ruky, jak dát bublinu do bubliny a hlavně tvoření obřích bublin, které má vždy největší úspěch. Na závěr se děti dozvědí také návod na výrobu domácího bublifuku, který si mohou s rodiči zkusit namíchat.

Bublinář Matěj Kodeš

  • Více než 1000 představení po celém světě od počátku profesionální kariéry v roce 2008. 
  • 11 světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den. Za jeden ze svých rekordů, uzavření závodního tahače do bubliny, byl nominován Agenturou Dobrý den na rekordmana roku. 
  • Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE (Trend Event – největší B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu). 
  • Originální vystoupení bublináře Matěje Kodeše sklízí úspěchy u diváků doma i v zahraničí. Mezi zajímavé reference patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, pro předsedu parlamentu na ambasádě v Moskvě, na oslavách narozenin několika nejbohatších lidí světa, nebo 3 měsíční v hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných.
  • Za zmínku stojí také úspěšná kampaň a road show pro ČEZ a čokoládu Milka. Na televizní obrazovce jste Matěje mohli vidět v pořadech jako Show Jana Krause, Gejzír, Sama doma, Dobré ráno, nebo Uvolněte se, prosím…

Pro více informací: www.bubbleshow.cz

Videa z našich akcí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení