Bublinová show

Show s mýdlovými bublinami

Show profesionálního bublináře a světového rekordmana. Matěj Kodeš patří mezi světovou bublinářskou špičku, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně. Zajímavé vystoupení, při kterém uvidíte bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů: bublinová krychle, hvězdička, kolotoč, pytel plný bublin, hořící, levitující a kouřové bubliny, bublinová sopka, tenis, originální triky na speciálním světelném stolku, několika metroví bublinoví hadi, bublinový tunel, obří mega bubliny a oblékání zájemců do bublin.

Vystoupení, které nadchne děti i dospělé!

Program plný neuvěřitelných bublinových kouzel a triků doplněný o interakci s dětmi. Po vystoupení následuje workshop – interakce s diváky, kde si diváci mohou vyzkoušet profesionální bublifukovou směs a pod vedením mistra bublináře se naučit několik triků, které viděli při vystoupení. Naučí se foukat bubliny z ruky, jak dát bublinu do bubliny a hlavně tvoření obřích bublin, které má vždy největší úspěch. Na závěr se děti dozvědí také návod na výrobu domácího bublifuku, který si mohou s rodiči zkusit namíchat.

Bublinář Matěj Kodeš

  • Více než 1000 představení po celém světě od počátku profesionální kariéry v roce 2008. 
  • 11 světových rekordů, které jsou zapsány v databázích Guinness World Records, Elite World Records a Agentury Dobrý den. Za jeden ze svých rekordů, uzavření závodního tahače do bubliny, byl nominován Agenturou Dobrý den na rekordmana roku. 
  • Bublinová show Matěje Kodeše s workshopem byla v roce 2014 oceněna jako NEJZAJÍMAVĚJŠÍ PRODUKT PRO FIREMNÍ AKCE (Trend Event – největší B2B setkání odborníků z oblasti event marketingu). 
  • Originální vystoupení bublináře Matěje Kodeše sklízí úspěchy u diváků doma i v zahraničí. Mezi zajímavé reference patří vystoupení pro královského komisaře v Holandsku, pro předsedu parlamentu na ambasádě v Moskvě, na oslavách narozenin několika nejbohatších lidí světa, nebo 3 měsíční v hostování v NP 360 Hong Kong, kde bylo všech jeho 150 sólových představeních beznadějně vyprodaných.
  • Za zmínku stojí také úspěšná kampaň a road show pro ČEZ a čokoládu Milka. Na televizní obrazovce jste Matěje mohli vidět v pořadech jako Show Jana Krause, Gejzír, Sama doma, Dobré ráno, nebo Uvolněte se, prosím…

Pro více informací: www.bubbleshow.cz

Videa z našich akcí