Hurá, spustili jsme nový e-shop, vítejte! Už nejsme megabublina, ale MEGAMÁNIE, ale na kvalitě našich mega produktů a služeb to nic nemění. Příjemnou zábavu!

Často kladené dotazy

OBJEDNÁVKA A NÁKUP

Zasíláte na Slovensko?

+

Ano, objednávku jednoduše zadejte na našem E-SHOPu, pro platbu v EURech klikněte vlevo na „EUR €“.
Při zadávání adresy pak nezapomeňte zvolit „Slovenská republika“.

Jaké jsou termíny a způsoby dodání?

+

Podrobné informace o termínech a způsobech dopravy naleznete v sekci DOPRAVA.

Kde mohu Vaše zboží zakoupit?

+

Seznam prodejen, kde je možné naše zboží zakoupit naleznete v sekci PRODEJNY.
Upozorňujeme, že na prodejnách našich partnerů nemusí být kompletní sortiment. Rovněž ceny se nemusí shodovat s těmi na e-shopu.

V balíčku mi chybělo nějaké zboží, co mám dělat?

+

Balíček i s jeho obsahem nezapomeňte ihned nafotit. Fotografii zašlete na emailovou adresu obchod@megabublina.cz, vše se pokusíme co nejdříve napravit.

Rozmyslel/a jsem si to a balíček nechci, ale už je na cestě ke mně, co mám dělat?

+

Balíček přeberte od dopravce a neporušený zašlete poštou na adresu Na Homolce 2046, Lysá nad Labem 28922, a to do 14 dní od převzetí balíčku. Nezapomeňte vytisknout a k balíčku přiložit vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy, který Vám přišel spolu s potvrzením objednávky.
Náklady spojené s vrácením zboží nese v plné výši kupující. Podrobné informace o podmínkách vrácení balíku a odstoupení od smlouvy naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách, v sekci „8. Odstoupení od smlouvy“.

Nepřišel mi potvrzovací email, co mám dělat?

+

Překontrolujte, zda jste zadal/a správnou emailovou adresu, v případě že ne, stačí napsat email na obchod@megabublina.cz nebo volejte +420 777 299 923 (8:00-12:00, všední dny) a vše spolu vyřešíme.

MEGASLIZOUN

Co je Megaslizoun?

+

Megaslizoun je řada produktů na výrobu vlastního slizu.

Jak se vyrábí sliz?

+

Dvě základní ingredience jsou AKTIVÁTOR a LEPIDLO. Postup na výrobu slizu najdete ZDE.
Čirý sliz pak zkrášlujete třpytkami, barvami nebo kuličkami. Můžete ho i navonět aromatem.

Jak mám Megaslizouna uchovávat?

+

Uchovávejte Megaslizouna v uzavřené nádobě dál od topení.

Jak dlouho mi Megaslizoun vydrží?

+

Záleží jak moc si s ním budete hrát.
Všechny naše produkty jsou nezávadné, netoxické a omyvatelné, jsou vyrobené na bázi vody. Stářím i častým hraním se ze slizu voda vypařuje a sliz tuhne. Hraním se navíc do slizu dostává spousta bakterií a nečistot z okolí. Jelikož jsou produkty nezávadné a netoxické, neobsahují ani žádné chemické konzervanty, bakterie pak ve slizu tlí. Doporučujeme proto vyrábět si menší slizy a ty častěji obměňovat.

Kolik udělám slizu z 1l lepidla?

+

Z 1litru lepidla vytvoříte asi 1,5 litru slizu. Nedokážete si představit to množství? Koukněte na video s Terysou.

Sliz je tuhý a trhá se, co mám dělat?

+

Jelikož se jedná o takzvaný water slime, začne sliz postupem času tuhnout a trhat se. Není to na závadu! Znamená to, že se z něj vypařuje voda. Vložte tuhého Megaslizouna na pár vteřin do horké vodní lázně. Vzniklou hmotu zpracujte jako těsto, sliz se krásně obnoví.

Na aktivátoru se tvoří bílý prášek a na dně je usazenina.

+

Aktivátor jednoduše proklepejte a hubičku s bílou usazeninou odrolite či omyjte a akivátor bude opět jako nový.

Je Megaslizoun zdravotně nezávadný? Nemohu z něj dostat vyrážku?

+

Megaslizoun je zdravotně nezávadný, netoxický a splňuje nejpřísnější normy Evropské Unie na bezpečnou hračku.

Dělá Megaslizoun skvrny?

+

Megaslizouna lehce odstraníte z oblečení jeho namočením do vody, sliz se hned rozpustí.

Bude Váš aktivátor fungovat s Herkulesem?

+

Kombinaci našeho aktivátoru s Herkulesem výrazně nedoporučujeme, Herkules není hračka určená pro každodenní styk s kůží dítěte!

Mohu Váš aktivátor nahradit Persilem, roztokem na čočky nebo Boraxem?

+

V žádném případě nedoporučujeme, vystavujete své děti velkým zdravotním rizikům!

MEGABUBLINA

Co je MegaBublina?

+

MegaBublina je řada produktů na tvorbu velkých bublin.

Je Megabublina obyčejný Jar?

+

Bublifuk Megabublina není Jar a není to ani nic doma vyráběného z volně dostupných prostředků. Je to čistá chemie a vše je vyrobeno tak, aby si ním mohly hrát i malé děti. Bublifuk splňuje Evropskou normu pro bezpečnost hraček EN 71.

Jak MegaBublinu uchovávat?

+

Skladujte v pokojové teplotě. Při teplotě pod 10 °C může bublinová kapalina ztrácet svoje chemické vlastnosti. Při skladování kapaliny v prostředí chladnějším než 10 °C doporučujeme kapalinu před použitím zahřát a promíchat. Bublifuková kapalina nesmí přemrznout a neměla by stát celé léto na přímém slunci, v obou případech ztrácí svoje vlastnosti.

Jak dlouho mi Megabublina vydrží?

+

Doporučujeme spotřebovat do 12ti měsíců od otevření.

Kolik litrů MegaBubliny budu potřebovat?

+

Záleží na tom, kolik lidí si bude s bublifukem hrát a kolik šňůrek budete do bublifuku namáčet. Na vyzkoušení Vám bude určitě stačit 1l. Pokud plánujete hraní s bublifukem déle, nebo ve větším počtu osob, určitě doporučíme 5l kanystr, u kterého je i výhodnější cena (téměř 2 litry zdarma).

Kolik bublin uděláme z jednoho litru MegaBubliny?

+

Na tuto otázku je velmi těžké odpovědět, možná i nemožné. Záleží na tom, jak hodně budete šňůrky nechat okapávat a jakou šňůrku budete používat, protože každá má jinou spotřebu.

Jakou šňůrku na tvoření bublin si vybrat?

+

Každá šňůrka má své kouzlo, je něčím zajímavá a dělá pěkné bubliny. Prohlídněte si video a uvidíte, která se bude nejvíce líbit právě Vám.

Dělá MegaBublina skvrny?

+

MegaBublina nezanechává skvrny na oblečení, na podlaze, ani nábytku. Pokud dojde k namočení, po uschnutí by skvrny zůstat neměly, pokud dojde k nalepení prachu a nečistot na mokrou skvrnu, vše jednoduše vyčistíte vlažnou vodou.

Jak vytvoříme ty největší bubliny?

+

Největší bubliny vytvoříte ve vlhkém prostředí (za mlhy, vlhka, vysoké oblačnosti, po dešti). Za slunečných a horkých letních dní mohou být výsledky horší, za takových dnů doporučujeme tvoření bublin zejména ráno a po západu slunce. Pokud používáte bublinovou kapalinu uvnitř, můžete vzduch v místnosti zvlhčit čistou vodou v rozprašovači na pokojové rostliny.

Mám bublinovou kapalinu napěnit?

+

Napěnit bublinovou kapalinu až do pěny určitě nefunguje, naopak, s napěněnou kapalinou nevytvoříte téměř žádné bubliny. Pokud dojde k napěnění kapaliny, pěnu odstraňte, nebo kapalinu vyměňte.

Zničí nám Megabublina trávník?

+

Náš bublifuk je možné samozřejmě používat také na travnaté ploše, je nezávadný, netoxický, bezpečný pro vodní organismy, ale pokud se ho na trávník dostane hodně, chová se stejně, jako voda. Kapky kapaliny na stéblech a listech trávy mohou fungovat jako miniaturní lupy, které zesilují sluneční záření. Po mokrém trávníku budou také radostně běhat děti a to pěstěnému trávníku také nedělá dobře. Během bublinohraní tak může dojít, v krajním případě – zejména za letních tropických dnů, ke spálení trávy. Nemusíte se však bát, spálení trávy není trvalé, po pár dnech zalévání, nebo po dešti se trávník opět zazelená.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení