Bublinový workshop

Bublinová dílna

Bublinový workshop, neboli bublinková dílnička, je prostor pro všechny milovníky bublin. Účastníci dostanou k dispozici profesionální bublinovou směs a vyzkouší si tvoření bublin pomocí různých tvořítek. Za pomoci zkušeného animátora si vyzkouší, jak s bublinami pracovat, naučí se foukat bubliny různých velikostí, jak fouknout bublinu do bubliny, ale hlavně vyzkouší tvoření obrovských mega bublin, které má vždy největší úspěch.

Neomezená spotřeba bublifuku!

Všichni naši animátoři patří do týmu mistra bublináře Matěje Kodeše a i v tomto případě se můžete spolehnout na jejich profesionalitu a bublinovou odbornost.

Bublinová dílna je velice oblíbený doplněk městských slavností, veřejných akcí, festivalů a firemních rodinných dnů. Doporučujeme jako zábavný koutek nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Venkovní workshopy

Upozorňujeme, že při produkci dochází ke spotřebování bublinové kapaliny (cca 15-20l/hodinu), která se všechna dostává na zem. Bublifuk je možné samozřejmě používat také na travnaté ploše, je nezávadný, netoxický , ale chová se stejně, jako voda. Kapky kapaliny na stéblech a listech trávy mohou fungovat jako miniaturní lupy, které zesilují sluneční záření. Během produkce tak může dojít, v krajním případě, ke spálení trávy. Spálení trávy však není trvalé, po pár dnech zalévání se trávník opět zazelená.

Videa z našich akcí