Návod na výrobu slizu

NÁVOD NA VÝROBU SLIZU KROK ZA KROKEM:

Konečně jste našli návod na výrobu slizu, který je jednoduchý, rychlý a zdárný výsledek je zaručený.

  1. Do misky nalij slizové lepidlo. Lepidlo Megaslizoun je určeno přímo k výrobě slizů. Je nezávadné, netoxické, omyvatelné – rozpustné ve vodě. Splňuje normy EU na bezpečnou hračku.
  2. Po kapkách přidávej aktivátor. Míchej až do té doby, než se sliz začne oddělovat od misky. Náš aktivátor byl první takový produkt na našem trhu, který byl vyroben přímo k výrobě slizů. Je samozřejmě také nezávadný,  netoxický a splňuje normy Evropské unie na bezpečnou hračku.
  3. Přidáváním aktivátoru po kapkách vyrob takový sliz, který ti bude nejlépe vyhovovat. Čím více budeš přidávat aktivátoru, tím tužší Megaslizoun bude.
  4. Až bude sliz hotový, přidej do něj barvu.
  5. Pořádně ji do Megaslizouna zapracuj.
  6. Megaslizoun se rád blejskne, tak ho nezapomeň dozdobit třpytkami.
  7. Tvůj dokonalý Megaslizoun! Čerstvě vyrobený sliz je plný malých bublinek, ale pokud ho necháš 2 dny odležet, bublinky zmizí. Po dvou dnech bude sliz krásně čirý a bude se i lépe natahovat.
  8. Uchovávej Megaslizouna v uzavřené misce, díky tomu déle zachová svoje vlastnosti.

ZÁBAVA S MEGASLIZOUNEM PRÁVĚ ZAČÍNÁ!

Než si začneš se slizem hrát a tvořit, najdi si a použij nějakou podložku. Barviva mohou zanechat skvrny a obtížně odstranitelné nečistoty.

Vždy když si s Megaslizounem dohraješ, ulož ho do uzavíratelné nádoby. Zachová si tak déle svoje vlastnosti.

Při výrobě Megaslizouna si užiješ spoustu zábavy. Popust uzdu fantazii a kreativitě! Základem je slizové lepidlo a aktivátor. Nejzajímavější slizoun
vznikne přidáním barev, třpytek, kuliček, flitrů, konfet, nebo pěny na holení.

Pokud je Megaslizoun moc lepkavý, nejjednodušší řešení je přidání pár kapek aktivátoru. Aktivátor si můžeš dát také na ruce a sliz tak dopracovat k dokonalosti.

Pokud naopak sliz tuhne, znamená to, že se z něj vypařuje voda. Vlož tuhého Megaslizouna na pár vteřin do horké vodní lázně. Vzniklou hmotu zpracuj jako těsto. Sliz se krásně obnoví.

Povedl si Ti dokonalý sliz? Pochlub se!

Vyfoť ho, či natoč video a sdílej ho na Instagramu. Nezapomeň ho označit @megaslizoun a hashtagem #megaslizoun, nebo ještě lépe #slizujusmegaslizounem. Díky tomu Tvoje dílo uvidíme a můžeme ho tak sdílet jako inspiraci pro ostatní! Ty nejlepší výtvory umístíme i do našeho „instagram feedu“.

Nezapomeň sledovat naše sociální sítě!

Na Instragramu jako první představujeme naše novinky, pořádáme soutěže a ankety, zde jsme s našimi fanoušky nejvíce v kontaktu.

Na Youtube zase můžete sledovat videa se známými youtubery, reportáže ze Slizománií, naše bláznivé nápady a další krátké filmy z našeho života.

Nechybíme ani na Tik Toku, kde vás bavíme krátkými videi se slizem i milovaným Megaslizounem.