VÁNOČNÍ DÁRKY PRO DĚTI – tipy na nejlepší dárky pro holky a kluky!

Sháníte zajímavé vánoční dárky pro děti a nevíte si rady s výběrem? Hledáte něco originálního, s čím si vyhraje celá rodina? Nebo něco, co děti zvedne od hraní počítačových her na čerstvý vzduch? Něco, co je absolutně nadchne? Pak jste tu správně!

Máme pro Vás zajímavé tipy na skvělé vánoční dárky pro děti, které udělají radost celé rodině!

PROTOŽE BUBLIFUK MILUJÍ VŠICHNI!

aDSC_4032_lr-1030x626 1

Náš bublifuk je jedinečný hlavně proto, že s ním každý lehce vyfoukne bubliny dlouhé několik metrů. Milovat ho budou nejen děti, ale vyřádí se s ním i rodiče a ostatní rodinní příslušníci, či kamarádi. Zkuste soutěžit, kdo vyfoukne největší bublinu a užijte si parádní rodinné odpoledne.

Bublifuk Megabublina je bezpečný, nezávadný a nedělá skvrny! Nemusíte se s ním bát jít ven ani v zimě!

Naše bublifuky patří již několik let mezi nejoblíbenější vánoční dárky pro děti a tím pádem neodmyslitelně patří na seznam přání v dopisu Ježíškovi každého malého šikuly.

Nejzábavnější vánoční dárky pro děti najdete u nás!

Na tvoření velkých bublin potřebujete bublifukovou kapalinu Megabublina a některé z tvořítek na bubliny, které nazýváme šňůrky. Vybírat můžete z široké nabídky. Každá šňůrka dělá různé tvary i velikosti bublin a věřte, že každá má své kouzlo.

Doporučujeme vyzkoušet balení Megabublina 3v1. Jedná se netradiční vzdělávací hračku, díky které si s bublinou můžete hopkat a pinkat a bublina nepraskne. Můžete tedy doma soutěžit mezi sebou, komu bublina déle vydrží, nebo rovnou zkusit překonat světový rekord v počtu odražení! Můžete si také zahrát bublinový tenis. nebo vyrazit ven na obří bubliny. S touto sadou rozhodně nuda nehrozí. K sadě doporučíme dokoupit rovnou náhradní kapalinu, protože až se s bublinováním rozjedete, zjistíte, že kvalitní bublinové kapaliny je vždy málo!

SLIZOMÁNIE, ANEB SLIZŮ NENÍ NIKDY DOST!

Máte doma malého chemika, nebo malou vědkyni? Pak jim určitě uděláte největší radost Megaslizounem!

Megaslizoun nabízí obrovský sortiment produktů na výrobu dokonalého slizu. Například slizové lepidlo máme čiré, barevné, bílé, s vůní, nebo třpytkové. Kromě toho u nás najdete i velké množství doplňků v podobě třpytek, barev, aromat a kuliček. Samozřejmě nechybí ani to nejdůležitější – aktivátor! Využijte nabídky předem sestavených dárkových sad od startovací – pro úplné začátečníky, po nejluxusnější – pro opravdové slizounské „fajnšmekry“. Megaslizouna milují skutečně všichni a garantujeme vám, že s ním nešlápnete vedle!

Všechny naše produkty jsou nezávadné, netoxické a splňují přísné normy Evropské unie na bezpečnou hračku pro děti.

Nechápete, co na tom slizu všechny děti mají? My Vám to rádi vysvětlíme! Děti milují výrobu slizu, bádání nad dokonalým receptem, rozhodování o jeho nejlepším vzhledu a textuře. Výroba slizu tak podporuje dětskou fantazii a kreativitu. Navíc má hraní se slizem blahodárné antistresové účinky a podporuje rozvoj jemné motoriky a smyslového vnímání. Zaslizujte si s nimi!

ZÁBAVNÁ KOSMETIKA!

Slyšeli jste už o MegaPěně?

Je to pěna, která má široké využití a proto ji milují děti i rodiče. Každé balení obsahuje 12 litrů té nejzábavnější hydratační pěny na ruce.

Je úžasně nadýchaná a zároveň tuhá. Přidejte ji do slizu a vytvořte dokonalý „fluffy slime“. Na vzduchu vydrží dlouho (i mnoho dní), proto s ní můžete malovat a tvořit. Vydrží dlouho na vodě, proto je naprosto dokonalá pro vodní hrátky. Vezměte ji do vany a pomalujte všechno včetně sebe. Barevná pěna navíc změní vodu na tu nejduhovější koupel. Potřebujete si vystřelit z kamaráda? Využijte ji k nejrůznějším prankům a kanadským žertíkům. Barevné pěny po zaschnutí barví. Jdete na karneval za Šmoulu, nebo Shreka? Potřete se naší MegaPěnou a nechejte zaschnout, nikdo vás nepozná! Nicméně žádný strach, barva se jednoduše smyje vodou ve sprše.

MegaSalon – nehtové studio pro malé parádnice!

Každá malá víla nebo princezna chce být krásná jako maminka. Proto si malé parádnice rády malují nehtíky pestrými barvičkami. Proto jsou tu naše nové laky na nehty MegaSalon, díky kterým si mohou Vaše zlatíčka bezstarostně parádit a hrát si s kamarádkami na nehtové studio.  Až bude čas jít spinkat, nebo do školky, jednoduše laky sundáte pomocí teplé vody a houbičky.

Samozřejmě to, že je lak smývatelný vodu neznamená, že nevydrží ani jedno umytí. Ruce je možné namočit i umýt mýdlem. Jinými slovy, naše laky jsou bezpečnou alternativou klasických laků. Vyzkoušejte třeba náš perleťový set.

PROČ JSOU NÁKUPY U NÁS NEJLEPŠÍ?

  • veškeré zboží skladem – jsou to totiž naše výrobky
  • expedice zboží do 24 hodin
  • skvělá zábava pro celou rodinu
  • bubliny neuvěřitelných velikostí
  • dokonalý sliz
  • naše výrobky nedělají skvrny na oblečení
  • všechny naše produkty jsou bezpečné, nezávadné, netoxické
  • spokojení zákazníci (heureka.cz – zlatá medaile „Ověřeno zákazníky„)