SUPER AKCE! Ke každému MEGA BOXU MEGABUBLINA dostaneš dárek v podobě další sady na mega bubliny! Nezmeškej tuhle super skvělou nabídku, která je omezená!

Mega box Megabublina

Luxusní dárková sada s tím nejlepším bublifukem! Staň se hvězdou zahradních oslav!

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.9.2022
799 Kč
Mega box Megabublina
megabox
Novinka

Mega box Megabublina

Staň se hvězdou zahradí párty a ohrom tímto dokonalým dárkem!

Vyzkoušejte tuto sadu na obří bubliny, která je navíc zabalena v krásném dárkovém balení. Obsahuje dostatečnou zásobu té nejlepší bublinové kapaliny a nejoblíbenější nástroje pro vytváření obřích bublin. Ty největší bubliny hravě zvládnou vytvořit děti i dospělí. Oceníte i fakt, že bublifuk nedělá skvrny na oblečení ani nábytku, můžete ho tedy použít i doma. Je bezpečný, nezávadný a splňuje evropskou normu bezpečnosti hraček. Náčiní je speciálně navrženo tak, aby nasálo co nejvíce tekutiny a tu pak v sobě co nejdéle udrželo. Tato vlastnost je důležitá jak pro vytvoření co největší bubliny, tak pro celkovou menší spotřebu kapaliny během hry.

Megabublinu si okamžitě zamilují děti i dospělí - skvělá zábava zaručena!

Získali jsme krásné třetí místo v prestižní soutěží HRAČKA ROKU!

Sada obsahuje:
• koncentrát Megabublina 1L, ze kterého vyrobíte 4 litry toho nejlepšího bublifuku na obří bubliny!
• Megabublina 250 ml - kapalina, která je připravena přímo k použití - můžete ji použít na tvoření mega bublin, ale zároveň na foukání bublinek. Víčko je opatřeno foukátkem. Obal Vám následně poslouží jako praktická odměrka na přípravu kapaliny z koncentrátu - 1 x 250 ml koncentrátu + 3 x 250 ml vody = 1 nejlepší bublinové kapaliny na obří bubliny!
• 2 x plastový kroužek - náčiní na tvoření a foukání velkých bublin
velkou šňůrku - náčiní na tvoření obřích bublin
• miska/vanička na bublifuk

Megabublina je na trhu již od roku 2011, s bublinami máme 4 zápisy v Guinnesově knize rekordů, v roce 2018 jsme získali krásné 3. místo v prestižní soutěži Hračka roku. Garantem značky je profesionální bublinář Matěj Kodeš, držitel mnoha světových rekordů s mýdlovými bublinami.

 

Konečně je tu bublifuk, který funguje a na který se můžete spolehnout!

  • Garance kvality: za kvalitou našich produktů si stojíme. Proto můžeme garantovat 100% funkčnost našich produktů a tím pádem i Vaši spokojenost. Pokud máte pocit, že něco není v úplném pořádku, kontaktujte nás a vše obratem vyřešíme.
  • Žádné skvrny: na podlaze, nábytku, ale hlavně na oblečení (ani na svatebních šatech!)
  • Bezpečný, nezávadný, netoxický a stabilní produkt: splňuje požadavky na hračky podle směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES, je ve shodě s harmonizovanými normami na bezpečnost hraček nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH)
  • Všestranné a universální využití: bublifuk je vhodný také jako univerzální náhradní náplň do klasických malých, automatických, nebo svatebních bublifuků. 

Podrobné informace a odpovědi na časté dotazy naleznete zde.

Podívejte se na recenze našich spokojených zákazníků na Heureka.cz. 

Fotografie produktu je pouze ilustrační. Barvu náčiní není možné vybrat, děkujeme za pochopení.

Použití:

Před použitím doporučujeme kapalinu mírně promíchat.Náčiní ponořte do bublifuku na velké bubliny, po namočení nechte okapat. Tvořte bubliny máváním, foukáním, či pomocí větru. Šlehání kapaliny a její napěnění je nežádoucí, bublifuk nebude tak dobře fungovat. Skladujte při pokojové teplotě. Doporučujeme spotřebovat do dvanácti měsíců od otevření. Při teplotě pod 10 °C může bublinová kapalina ztrácet svoje chemické vlastnosti. Bublifuk nesmí přemrznout a neměl by stát dlouho na přímém slunci.

Varování:

Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení, uškrcení. Nekonzumujte roztok pro výrobu bublin. Během používání je vyžadován dohled dospělých. Obal není hračka. Zabraňte kontaktu s očima. Skladujte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1) – běžný kosmetický konzervant. Může vyvolat alergickou reakci.

Věk: 3+
Vyrobeno v EU

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

1L bublifuk + miska a krouzek LQ
229 Kč

Megabublina 1l + malý kroužek - sada na foukání velkých bublin!

88
Megabublina 1L koncentrat
349 Kč

Bublifuk na velké bubliny Megabublina - nejlepší zábava pro celou rodinu! 1 l...

31
prasatko
Novinka
299 Kč

Automatický bublifuk na baterie. Hraje a fouká bubliny po zmáčknutí tlačítka,...

215
MEGASLIZOUN TALIR
89 Kč

Frisbee - létající talíř s bublající lamou a miska na bublifuk v jednom!...

142
pistole bublifuk cervena
Novinka
249 Kč

Jedinečná bublifuková pistole s patentovaným mechanismem. Unikátní modrá...

147
BAB1E4DA 8F10 4910 BCB7 BE33AAC83BDA
Novinka
199 Kč

Bublifuk pistole, na baterky.

72
BUBLIFUK MEGASLIZOUN
22 Kč

Bublifuk 60 ml, nedělá skvrny na oblečení!

132
svatebni bublifuky eshop
Tip
29 Kč

Svatební bublifuk s vlastní etiketou - zakázková výroba, pouze na objednávku!

1283