Bublifuk na velké bubliny Megabublina 1l

MEGA bublifuk! Hledáš originální zábavu? Pořiď si bublifuk na velké bubliny a ohrom nekonečně dlouhými bublinami. Hračka roku! Žádné skvrny - bezpečný - nezávadný - netoxický. Vhodný i jako náhradní náplň do automatických i svatebních bublifuků.

Dostupnost sklad eshop
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
149 Kč
Bublifuk na velké bubliny Megabublina 1l

Bublifuk na velké bubliny – MEGAbublina 1 l

Nejlepší bublifuk! S naším bublifukem každý hravě vytvoří bubliny nevídaných rozměrů a nemusíš se bát ani různých bublinových tríčků a kouzel. Oceníš i fakt, že nedělá skvrny na oblečení ani nábytku a můžeš ho tedy použít i doma. Je bezpečný, nezávadný a splňuje evropskou normu bezpečnosti hraček.

Všestranné a universální využití: bublifuk je vhodný také jako univerzální náhradní náplň do klasických malých, automatických, nebo svatebních bublifuků. 

Megabublina je na trhu již od roku 2011, s bublinami máme 4 zápisy v Guinnesově knize rekordů, v roce 2018 jsme získali krásné 3. místo v prestižní soutěži Hračka roku. Garantem značky je profesionální bublinář Matěj Kodeš, držitel mnoha světových rekordů s mýdlovými bublinami.

Konečně je tu bublifuk, který funguje a na který se můžeš spolehnout!

  • Garance kvality: za kvalitou našich produktů si stojíme. Proto můžeme garantovat 100% funkčnost našich produktů a tím pádem i Tvoji spokojenost. Pokud máš pocit, že něco není v úplném pořádku, kontaktuj nás a vše obratem vyřešíme.
  • Žádné skvrny: na podlaze, nábytku, ale hlavně na oblečení (ani na svatebních šatech!)
  • Bezpečný, nezávadný, netoxický a stabilní produkt: splňuje požadavky na hračky podle směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES, je ve shodě s harmonizovanými normami na bezpečnost hraček nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH)
  • Universální využití: bublifuk Megabublina můžete samozřejmě použít i jako náhradní náplň do všech bublifuků i bublifukových hraček. Skvěle funguje také při tvoření malých bublin, lze tedy použít jako náhradní náplň do klasických malých foukacích bublifuků, automatických hraček na baterie, nebo svatebních bublifuků. 

Podrobné informace a odpovědi na časté dotazy nalezneš zde.

Podívej se na recenze našich spokojených zákazníků na Heureka.cz.

Věk: 3+
Objem: 1 l
Země původu: EU

Použití:

Před použitím doporučujeme kapalinu mírně promíchat. Bublifuk nalijte do čisté nádoby – neřeďte. K tvoření mega bublin používejte naše šňůrky. Ponořte šňůrku do roztoku, zvedněte nad misku a přebytečnou kapalinu nechte odkapat. Tvořte bubliny máváním, foukáním, či pomocí větru. Šlehání kapaliny a její napěnění je nežádoucí, bublifuk nebude tak dobře fungovat. Skladujte při pokojové teplotě. Doporučujeme spotřebovat do dvanácti měsíců od otevření. Při teplotě pod 10 °C může bublinová kapalina ztrácet svoje chemické vlastnosti. Bublifuk nesmí přemrznout a neměl by stát dlouho na přímém slunci.

Varování:

Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení tekutinou. Nekonzumujte roztok pro výrobu bublin. Během používání je vyžadován dohled dospělých. Obal není hračka. Zabraňte kontaktu s očima. Skladujte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Megabublina 1L koncentrat
349 Kč

Bublifuk na velké bubliny Megabublina - nejlepší zábava pro celou rodinu! 1 l...

31
Megabublina 5L
449 Kč

Bublifuk na velké bubliny Megabublina - nejlepší zábava pro celou rodinu....

2
Megaslizoun - PVA slizové lepidlo RŮŽOVÉ SE TŘPYTKAMI, 500 ml
189 Kč

Super husté lepidlo na výrobu slizu - plné růžových neonových třpytek!...

153
XL sada tyrkys bez mikroplastu
499 Kč

Sada na výrobu slizu s Megaslizounem v krásném dárkovém balení. BEZ...

241
meloun
79 Kč

Aroma do slizu, vodní meloun.

86
glue 500ml
159 Kč

Nejlepší čiré lepidlo na výrobu slizu! Bezpečné, nezávadné, netoxické! Výroba...

21
Sešit Megaslizoun - červený, linkovaný
39 Kč

Sešit s Megaslizounem

137
Megaslizoun - PVA slizové lepidlo FIALOVÉ TŘPYTKY, 500 ml
189 Kč

Super husté lepidlo na výrobu slizu - plné fialových třpytek! Bezpečné,...

159