Bublifuk na velké bubliny Megabublina 1l

MEGA bublifuk! Hledáš originální zábavu? Pořiď si bublifuk na velké bubliny a ohrom nekonečně dlouhými bublinami. Hračka roku! Žádné skvrny - bezpečný - nezávadný - netoxický. Vhodný i jako náhradní náplň do automatických i svatebních bublifuků.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení
149 Kč
Bublifuk na velké bubliny Megabublina 1l

Bublifuk na velké bubliny – MEGAbublina 1 l

Nejlepší bublifuk! S naším bublifukem každý hravě vytvoří bubliny nevídaných rozměrů a nemusíš se bát ani různých bublinových tríčků a kouzel. Oceníš i fakt, že nedělá skvrny na oblečení ani nábytku a můžeš ho tedy použít i doma. Je bezpečný, nezávadný a splňuje evropskou normu bezpečnosti hraček.

Všestranné a universální využití: bublifuk je vhodný také jako univerzální náhradní náplň do klasických malých, automatických, nebo svatebních bublifuků. 

Megabublina je na trhu již od roku 2011, s bublinami máme 4 zápisy v Guinnesově knize rekordů, v roce 2018 jsme získali krásné 3. místo v prestižní soutěži Hračka roku. Garantem značky je profesionální bublinář Matěj Kodeš, držitel mnoha světových rekordů s mýdlovými bublinami.

Konečně je tu bublifuk, který funguje a na který se můžeš spolehnout!

  • Garance kvality: za kvalitou našich produktů si stojíme. Proto můžeme garantovat 100% funkčnost našich produktů a tím pádem i Tvoji spokojenost. Pokud máš pocit, že něco není v úplném pořádku, kontaktuj nás a vše obratem vyřešíme.
  • Žádné skvrny: na podlaze, nábytku, ale hlavně na oblečení (ani na svatebních šatech!)
  • Bezpečný, nezávadný, netoxický a stabilní produkt: splňuje požadavky na hračky podle směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES, je ve shodě s harmonizovanými normami na bezpečnost hraček nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH)
  • Universální využití: bublifuk Megabublina můžete samozřejmě použít i jako náhradní náplň do všech bublifuků i bublifukových hraček. Skvěle funguje také při tvoření malých bublin, lze tedy použít jako náhradní náplň do klasických malých foukacích bublifuků, automatických hraček na baterie, nebo svatebních bublifuků. 

Podrobné informace a odpovědi na časté dotazy nalezneš zde.

Podívej se na recenze našich spokojených zákazníků na Heureka.cz.

Věk: 3+
Objem: 1 l
Země původu: EU

Použití:

Před použitím doporučujeme kapalinu mírně promíchat. Bublifuk nalijte do čisté nádoby – neřeďte. K tvoření mega bublin používejte naše šňůrky. Ponořte šňůrku do roztoku, zvedněte nad misku a přebytečnou kapalinu nechte odkapat. Tvořte bubliny máváním, foukáním, či pomocí větru. Šlehání kapaliny a její napěnění je nežádoucí, bublifuk nebude tak dobře fungovat. Skladujte při pokojové teplotě. Doporučujeme spotřebovat do dvanácti měsíců od otevření. Při teplotě pod 10 °C může bublinová kapalina ztrácet svoje chemické vlastnosti. Bublifuk nesmí přemrznout a neměl by stát dlouho na přímém slunci.

Varování:

Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení tekutinou. Nekonzumujte roztok pro výrobu bublin. Během používání je vyžadován dohled dospělých. Obal není hračka. Zabraňte kontaktu s očima. Skladujte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1) – běžný kosmetický konzervant. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Megabublina 1L koncentrat
349 Kč

Bublifuk na velké bubliny Megabublina - nejlepší zábava pro celou rodinu! 1 l...

31
Megabublina 5L
449 Kč

Bublifuk na velké bubliny Megabublina - nejlepší zábava pro celou rodinu....

2
bublifuk 250ml
89 Kč

Hledáte originální zábavu? Pořiďte si bublifuk na velké bubliny a ohromte...

224
XL sada tyrkys bez mikroplastu
499 Kč

Sada na výrobu slizu s Megaslizounem v krásném dárkovém balení. BEZ...

241
BLAZNIVY SLIZ RUZOVY S PERLETI
129 Kč

Hotový sliz z dílny milovaného Megaslizouna - okamžitě připravený ke hře,...

206
MEGASLIZOUN MALA LAHVICKA MODRA
79 Kč

Barva do slizu - modrá.

43
MEGASLIZOUN TRPYTKY METALICKE RUZOVE FIALOVE
99 Kč

SADA RŮŽOVÝCH TŘPYTEK – 3 BARVY, 3 x 5g

36
samolepky leto
59 Kč

5 dokonalých letních samolepek s Megaslizounem!

136