LÉTO plné MEGAzážitků!

Letní zábava pro celou rodinu - bubliny, bubliny, bubliny!

Léto je tady, tak si ho pojď parádně užít s naší skvělou MEGAbublinou! Pozvi kamarády na zahradní párty a pořádně se předveď, jak to umíš s bublinami rozjet! 

 • Bublinové soutěže

Co takhle uspořádat bublinový závod? Schválně! Kdo dokáže vyfoukat nejvíce bublin? Můžeš použít naše malé bublifuky, a pokud chceš závod opravdu vyhrát, tak použij parádní bublinové pistole! Vybírat můžeš ze spousty motivů pro holky i kluky. Kolik dokážeš pochytat bublin? Z automatického bublifuku lítá tolik bublin, že je určitě nedokážeš pochytat všechny. A co je dokonce spočítat? S náplněmi MEGAbublina ti bubliny nikdy nedojdou. 

Talentová soutěž s bublinami! Chceš všem ukázat, jak to umíš s bublinami rozjet? K tomu Ti pomůžou bublifukové sady. Vytvářej obří bubliny, trojité bubliny nebo dokonce motýlky! S našimi šňůrkami každého ohromíš.

Uspořádej tenisový turnaj! S MEGAbublinou 3v1 si vytvoř super bubliny, se kterými si můžeš pinknout tenis. A co skákací bubliny? Schválně, kdo se stane mistrem bublinové odbíjené? Také si můžeš zahrát s naším Frisbee, nejenže parádně létá, ale také ho můžeš využít jako misku pro svoje bublifuky. 

 • Bublinové obrázky

Vytvoř si krásné obrázky plné barev pomocí bublifuku. Budeš potřebovat: potravinářské barvivo, bublifuk, čtvrtku, pastelky a vodovky. Bublinovou směs smícháš s potravinářským barvivem a barevné bubliny si vyfoukej na připravenou čtvrtku. Můžeš vytvářet barevné obrázky, které si potom můžeš domalovat pastelkami nebo vodovkami.

 • Originální foukátka a tvořítka bublin

Zkus si vyrobit originální kouzelnou hůlku do bublifuku.

Na výrobu si připrav:

 • plyšové modelovací drátky,
 • korálky,
 • vykrajovátka.

Postup:

Vyber si vykrajovátko a chlupatý drátek vytvaruj podle něj. Na konec drátku si můžeš navléknout korálky, nebo ho obvázat barevnými stužkami. Teď už jen stačí ponořit tvořítko do bublinové směsi a foukat kouzelné bubliny všech tvarů.

 • Bublinová housenka

Vytvoř nekonečnou bublinovou housenku!

Co budeš potřebovat:

 • plastovou lahev,
 • nůžky,
 • silonku,
 • lepící pásku.

Postup:

Plastovou lahev si rozstříhni na půl a ponech si část s víčkem. Na otevřenou část si pomocí lepící pásky připevni kus silonky. Ponoř lahev do připravené směsi a foukej dokud můžeš! Vytvoříš tak krásné nadýchanou bublinovou housenku.

Sliz je sázka na jistotu

Nevyšlo počasí? Prší, nebo to není úplně na koupačku? Co vymyslet? Slizovou laboratoř! Sliz je zkrátka sázka na jistotu. Nevíš si rady? Je to jednoduché - použij slizové lepidlo, do něj přidej co Ti přijde pod ruku a zakonči výrobu aktivátorem. Super výsledek zaručen. Jaký sliz to bude? Clear? Base? Fluffy? Co třeba do slizu přidat náš MEGApísek? To budeš čubrnět, jaká textura vznikne. Vytvoř tužší, nebo tekutější, prostě takový, s jakým se Ti nejlíp hraje. Zapoj do výroby celou rodinu, upusťte uzdu fantazii a vyrobte ten nejlepší MEGA sliz. Uvidíš, že na tohle odpoledne jen tak nezapomenete.