Oběd pro jednorožce

Nakrm svého jednorožce. Sada na výrobu speciálních špaget pro milované jednorožce! 

Dostupnost sklad eshop
Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
399 Kč
Oběd pro jednorožce

OBĚD PRO JEDNOROŽCE

Sada obsahuje:

  • 3 barvy speciálního gelu (růžová, fialová, zelená - 3 x 100 ml)
  • Aktivátor (20 g)
  • Špachtličku na míchání

Pozor, jednorožec není součástí balení!:-)
Příjemnou zábavu!Postup výroby:
Naplňte obal – uzavírací dózu – vlažnou vodou (1l vody). Do vody vsypte celý aktivátor v prášku a pořádně promíchejte. Pomalu vymačkávejte obsah lahvičky s gelem do vzniklého roztoku. Tímto způsobem se v nádobě vytvoří barevné špagety pro jednorožce, které je třeba vylovit. Gel můžete vymačkávat také po kapičkách a vytvoříte barevní hrášek, který jednorožci také zbožňují!
POZOR - VZNIKLÝ AKTIVÁTOR V DÓZE NEVYLÉVEJTE! Dózu s kapalinou pouze uzavřete a uchovejte pro další použití, dokud nespotřebujete všechen barevný gel. Vzniklé špagety budou postupem času vysychat, pokud je tedy hned jednorožec nesní. Doporučujeme uchovávat v uzavřené nádobě, tím se jejich vysychání zpomalí.

Aktivátor na výrobu slizu v prášku

Úžasný aktivátor na výrobu barevných špaget. Neobsahuje Borax, roztok na čočky, Persil, ani jiné nevhodné a škodlivé složky!
Náš aktivátor je nezávadný, netoxický, splňuje normy EU.
Díky našemu aktivátoru v prášku vytvoříte v kombinaci s vlažnou vodou ideální prostředí pro tvorbu barevných špaget.Upozornění:
Nevhodné pro děti mladší 3 let. Obsahuje malé části. Nebezpečí spolknutí - udušení. V případě kontaktu s kůží omyjte pod tekoucí vodou. Vyhněte se očnímu kontaktu. Při zasažení očí vyplachujte čistou vodou déle než 10 minut. Kapalinu a gely nepít, vzniklé výrobky nejíst! Skladujte mimo dosah dětí – obal není hračka. Používejte pod dozorem dospělé osoby. Může zanechat skvrny.

Doporučený věk: 8+
Vyrobeno v EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: