Nápady na halloweenské tvoření s MEGAmánií

Halloween je za rohem a to znamená jediné! Mega nápady na tvoření, které Tvůj Halloween potřebuje! Tvořit můžeš s bublinami, pískem, pěnou a hlavně s našim MEGAslizounem. Kdy jindy vyrábět strašidelné a kouzelné lektvary, než na Halloween! Vyrob si s námi strašidelný sliz, umíchej čarovný lektvar a užij si skvělou podzimní zábavu!

Slizové lektvary

Co takhle ohromit nějakou čarodějnici, nebo čaroděje parádním slizovým lektvarem? Vyrob si tolik lektvarů, kolik tě jen napadne! Lektvar mládí? Lektvar lásky? Nebo dokonce lektvar strašidelnosti! Se všemi Tvými nápady Ti pomůže náš MEGAslizoun!

Na výrobu budeš potřebovat :

  • sliz (lepidlo a aktivátor),
  • hromadu hrůzostrašných dekorací (třpytky, kuličky, plastová očička, plastoví netopýři, pavoučci, mini kostlivci, a další…),
  • skleničky, nebo kelímky do kterých svůj lektvar uložíš.

Postup:

V první řadě si vyrob jakýkoliv sliz tě napadne, návod na výrobu slizu najdeš zde. Následně do slizu vmíchej vybrané dekorace. Nezapomeň, že sliz musí vypadat co nejstrašidelněji. Poté svůj slizounový lektvar ulož do skleničky, kterou nezapomeň popsat, aby se při hraní lektvary nepomíchaly.  

Originální slizová výzdoba na Halloween

Slizy máš hotové? Krom toho, že si s nimi užiješ spoustu zábavy, mohou Ti posloužit i jako velmi originální halloweenská dekorace.

Na výrobu využiješ:

  • sliz,
  • skleničky/kelímky,
  • tvrdý barevný papír, kus látky, filc, nebo pěnovku,
  • tužku,
  • akrylové fixy,
  • lepidlo, nebo tavnou pistoli,
  • nůžky.

Postup:

Na papír si vytvoř různé čísti obličeje (oči, zuby, atd..). Můžeš například vytvořit dýni, netopýra, upíra, Frankensteina, nebo cokoliv tě napadne. Poté si vše vystřihni a nalep. Na skleničku, nebo kelímek můžeš nalepit i očička, nebo strašidelný obličej domalovat fixkami (ty akrylové dobře drží). Pokud máš k dispozici kus látky, vyrob i nějakou parádní "pokrývku hlavy" na víčko. Nyní už jen zvolíš správný sliz, kterým skleničku naplníš. Neboj se použít barevné a svítící slizy!

Halloweenské dýně

Mezi oblíbené Halloweenské aktivity patří vyřezávání dýní. My máme super nápad, jak Tvoji dýni ozvláštnit. Co říkáš na dýni, která zvrací? Nebo dýni s krvavou hubou požírající malé dýně? Rozhodně tím zaujmeš a někoho pořádně vyděsíš!

Na výrobu budeš potřebovat:

Postup:

První se ujisti, že má dýně pořádně vyřezanou pusu. Poté ji do pusy nalej zelený sliz, který můžeš smíchat se semínky, která Ti zbyla z vyřezávání. Pokud nechceš použít sliz, můžeš také použít naši super MEGApěnu! Ani v tomto případě se neboj barev a budeš zaručeně originální!

Halloweenské bublifuky

Ani originální halloweenské bublifuky samozřejmě nechybí v naší nabídce!

A to není všechno! TEN PRAVÝ HALLOWEEN NAJDEŠ V NAŠEM OBCHODĚ!

Krom všech našich MEGA pecek u nás najdeš také širokou nabídku halloweenských dekorací a kostýmů, balónky, helium, konfety, zábavní pyrotechniku a ohňostroje. Některé z nich jsme dali do nabídku také na náš eshop do sekce Halloween, kde si je můžeš přihodit k nákupu. Prodejna se nachází v Milovicích, Armádní 503 a využít jí můžeš také jako výdejnu pro svou e-shopovou objednávku.

Halloweenská nabídka je limitovaná, tak neváhej, ať ti tyhle super kousky neutečou!

Těšíme se na viděnou!

Tvůj MEGAtým