MEGASLIZOUN

Revoluční novinka pro všechny milovníky slizu!

Už žádný borax, Persil, nebo alchymie s maminčinou kosmetikou. Už žádné vyrážky a mastné skvrny na oblečení!

Je tu MEGAslizoun!

Proč vznikl MEGAslizoun?

Protože jsme sledovali děti ve svém okolí ... V čem se to neustále matlají? Co to tvoří? S čím si to hrají? Z čeho to vyrábí? Proč je to všude? Proč z toho mají vyrážku? Proč se toho i tak nechtějí vzdát? Co na to vidí? Tolik otázek? 

Sliz byl najednou všude a nešlo to ignorovat a my museli! Museli jsme přivést na trh něco, co nabídne alternativu domácky vyrobených slizů, které mají leckdy pro děti nebezpečné a toxické složení. Megaslizoun se stal v roce 2018 první ucelenou řadou produktů na výrobu slizu s certifikací bezpečné hračky.Děti i rodiče najednou díky nám začali přemýšlet o tom, co při výrobě slizů používají, a zjišťovat nebezpečí boraxu. Spousta dětí, která měla po používání boraxu velké zdravotní problémy se díky našemu aktivátoru mohla vrátit ke svému oblíbenému koníčku. Dnes nabízíme nejen širokou paletu slizových lepidel, aktivátory, barvy, kuličky a třpytky do slizu, ale také hotové slizy připravené k přímému použití.

Jak vznikl název MEGAslizoun?

Protože všechno máme MEGA. Naše "prvorozená" hračka (bublifuk na obří bubliny) dostala název MEGAbublina a už nám to zůstalo. 

Sliz je aktuálně jedna z nejpopulárnějších hraček pro děti, a to z dobrého důvodu! Je to veselá, barevná, pružná hmota, která dětem přináší spoustu zábavy a kreativity.

Důvody, proč je sliz super a máme ho rádi?

  • Děti milují jeho měkkost a pružnost. Sliz můžete natahovat, trhat, plácat do něj, dělat s ním bubliny, mačkat, hňahňat, cokoli! Práce se slizem je antistresová a uklidňující. Velmi často si ho právě z těchto důvodů oblíbí i rodiče. Hraní se slizem má dokonce blahodárné účinky a jemnou motoriku. Sliz má skvělé výsledky i jako fyzioterapeutická pomůcka a je doporučován na procvičování ruky po úrazu.

  • Malý chemik - pamatujete? A to je přesně ono! Všechny děti milují výrobu slizu právě pro to samotné bádání nad dokonalým receptem, rozhodování o jeho nejlepším vzhledu a textuře. Výroba slizu tak podporuje dětskou fantazii a kreativitu. Sliz může být také použit k výukovým účelům. Děti se mohou učit o tekutinách, viskozitě a reakcích materiálů. Mohou si hrát na malé vědce a objevovat svět chemie.

  • Hrát si se slizem je zábavné a interaktivní. Děti si ho mohou hrát samy i s kamarády. Mohou ho mačkat, rozválet, stříkat, nebo tvořit z něj různé tvary. Mohou mezi sebou soutěžit, kdy vytvoří lepší a hezčí sliz.

  • Megaslizoun je pro děti bezpečný a nezávadný. Všechny produkty jsou vyrobeny na bázi vody. Nehrozí mastné skvrny na oblečení, ani nábytku. Jen pozor, po hraní vždy slizouna uložte do uzavíratelné nádoby, aby nevyschl. Nenechávejte ho bez dozoru dlouze ležet ani na dřevěném nenalakovaném nábytku, či podlaze. Dřevo může ze slizu vodu vytáhnout a může díky tomu změnit svoji barvu. 

SLIZ JE PROSTĚ HIT A MY HO MILUJEME!

Zaslizuj si s námi!