Bublifuk Megabublina

Bublifuk  Megabublina dostává novou podobu a nově ho můžete zakoupit také v atraktivních setech a boxech, které se jistě stanou ideálním dárkem pro děti i pro dospělé! Bublifuk Megabublina by neměl chybět na žádné skvělé párty!

Bublifuk Megabublina dostal nový atraktivní obal! Doufáme, že se vám bude líbit tak jako nám!:-) Bublifuk i nové sety a párty box můžete zakoupit v našem eshopu, ale také u našich prodejců!

Stále platí, že kapaliny je nezávadná, splňuje normy Evropské Unie EN71, nedělá skvrny, neštípe v očích, ani na pokožce.

Nově jsme připadli také možnost nákupu a osobního odběru na Zásilkovně, která vychází pouze na 59 Kč! Poboček je po celé zemi opravdu obrovské množství a nové stále přibývají, takže bude opět o něco jednodušší k vám náš suprovní bublifuk dopravit.

Protože víme, že ne jen bublifukem si člověk udělá radost a zabaví venku děti (i když tedy bublifuk prostě nemá nikde na světě konkurenci, že?), rozhodli jsme se přidat nějaké další zábavné hry a hračky, aby jste všechno našli pěkně na jednom místě a jak se říká „pod jednou střechou“. Snad vám naše nabídka ušetří čas a nějaké to další poštovné. 

Nezapoměňte nás také sledovat na našem Instagramu. My vás také sledujeme a ještě lehčí to pro nás bude, když přidáte hashag #megabublina. Na instagramu můžete sledovat reportáže z akcí, realizace zakázek, fotografie pro inspiraci, brzo přidáme i nějaká ta instruktážní videa.

Sledovat nás můžete také na našem Facebooku, kde představujeme naše produkty, vyhlašujeme slevy a zajímavé soutěže. Zde se také dozvíte, kde se s námi v nejbližší době můžete potkat a vše si vyzkoušet a s bublinami si pohrát.

Sledujte nás prostě všude, protože se to zkrátka vyplatí!:-)

Přejeme vám krásné a duhové jaro plné bublin!