ZÁBAVA NA JARO? My víme jak na to!

Jaro je tu! 

Zima už odešla a my konečně vítáme jaro! A jak takové jaro přivítat nejlépe? No přeci úplně jednoduše - s MEGAmánií! Venku svítí sluníčko, zvířátka se budí ze spánku a my Ti ukážeme, jak si v těchto krásných dnech užít spoustu zábavy se super bublinami, a nebo jak připravit parádní výzdobu na Velikonoce, kterou ti budou všichni závidět! 

Zábava s bublinami 

Sluníčko je konečně venku a byla by škoda být zavřený doma! Teplé dny přímo vybízejí k hrátkám s bublinami. 

Foukej si malé třpytivé bublinky, které poletují všude a vykouzlí úsměv na tváři dětem i dospělým. Vytvářej bublinové motýlky, trojité velké bubliny, nebo zkus vyfouknout tu největší bublinu na světě

Už si zkusil naše Frisbee 2v1? Užij si zábavu s létajícím talířem, který můžeš využít jako misku na bublifuk. 

Víš, že bublifuku se nemusíš vzdát, ani když se venku ještě pere jarní počasí s tím zimním? Zkus naši sadu Megabublina 3v1 - vyzvi kámoše, nebo rodiče na pinčeso-bublinovou challenge. Jak dlouhá "výměna" a kolik odražení se vám povede? Dej nám vědět!

Označ nás na sociálních sítích a ukaž i nám jak si užíváš jaro s MEGAbublinou!

Velikonoční výzdoba 

Po zimních radovánkách Ti doma určitě zbyly zásoby barevných MEGApěn či slizových lepidel MEGAslizoun. Pojďme je spolu využít! 

Papírové tvoření - velikonoční vajíčka

Na naše tvoření jsme využili čtvrtku, černou fixu, lepidlo, třpytky a kuličky.

Na čtvrtku si načrtni velikonoční vajíčka s různými vzory. Obrázky si vystříhni a nyní je můžeš vybarvit čímkoliv tě napadne. Vyrobená vajíčka si později můžeš pomocí provázku připevnit na pomlázku, nebo košík a zaručeně budeš nejstylovější! 

Netradiční, ale velmi originální barvení velikonočních vajíček s MEGApěnou. To musíš vyzkoušet!

Rozkvetlé stromy 

Venku už všechno kvete, voní. Pojďme si tu krásu zvěčnit do obrázku!

Na stromy budeš potřebovat čtvrtku, vodovky a naši pěnu.. 

Pomocí vodovek si na čtvrtku namaluj kmen a k němu větve. Teď už jen vezmi bílou nebo růžovou pěnu a na větvích si vytvoř kopečky, jako kvítka, nebo kočičky, které vidíš venku na stromech. 

Nezapomeň se nám svými výtvory pochlubit! Označ nás na sociálních sítích, nebo nám je pošli do zprávy na Instagramu, nebo Facebooku. Těšíme se!