ZÁBAVA NA JARO? My víme jak na to!

Zima už odešla a my konečně vítáme jaro! A jak takové jaro přivítat nejlépe? No přeci úplně jednoduše - s MEGAmánií! Venku svítí sluníčko, zvířátka se budí ze spánku a my Ti ukážeme, jak si v těchto krásných dnech užít spoustu zábavy se super bublinami, a nebo jak připravit parádní výzdobu na Velikonoce, kterou ti budou všichni závidět! 

Zábava s bublinami 

Sluníčko je konečně venku a byla by škoda být zavřený doma! Teplé dny přímo vybízejí k hrátkám s bublinami. 

  • malé, velké, největší

Foukej si malé třpytivé bublinky, které poletují všude a vykouzlí úsměv na tváři dětem i dospělým. Vytvářej bublinové motýlky, trojité velké bubliny, nebo zkus vyfouknout tu největší bublinu na světě! Už si zkusil naše Frisbee 2v1? Užij si zábavu s létajícím talířem, který můžeš využít jako misku na bublifuk. 

  • bublinový ping-pong

Víš, že bublifuku se nemusíš vzdát, ani když se venku ještě pere jarní počasí s tím zimním? Zkus naši sadu Megabublina 3v1 - vyzvi kámoše, nebo rodiče na pinčeso-bublinovou challenge. Jak dlouhá "výměna" a kolik odražení se vám povede? Dej nám vědět!

Velikonoční výzdoba 

Po zimních radovánkách Ti doma určitě zbyly zásoby barevných MEGApěn či slizových lepidel MEGAslizoun. Pojďme je spolu využít! 

  • Papírové tvoření - velikonoční vajíčka

Na naše tvoření jsme využili čtvrtku, černou fixu, lepidlo, třpytky a kuličky.

Na čtvrtku si načrtni velikonoční vajíčka s různými vzory. Obrázky si vystříhni a nyní je můžeš vybarvit čímkoliv tě napadne. Vyrobená vajíčka si později můžeš pomocí provázku připevnit na pomlázku, nebo košík a zaručeně budeš nejstylovější! 

  • Barvení vajíček barevnou pěnou

Netradiční, ale velmi originální barvení velikonočních vajíček s MEGApěnou. Mrkni na video, to musíš vyzkoušet!

  • Rozkvetlé stromy 

Venku už všechno kvete, voní. Pojďme si tu krásu zvěčnit do obrázku!

Na stromy budeš potřebovat čtvrtku, vodovky a naši pěnu.. 

Pomocí vodovek si na čtvrtku namaluj kmen a k němu větve. Teď už jen vezmi bílou nebo růžovou pěnu a na větvích si vytvoř kopečky, jako kvítka, nebo kočičky, které vidíš venku na stromech. 

Nezapomeň se nám svými výtvory pochlubit! Označ nás na sociálních sítích a ukaž i nám jak si užíváš jaro s MEGAmánií!

Jaro plné fantastických zážitků Ti přeje Tým MEGAmánie!

@megamanie #megamanie