ZÁBAVA NA JARO? My víme jak na to!

Zima už odešla a my konečně vítáme jaro! A jak takové jaro přivítat nejlépe? No přeci úplně jednoduše - s MEGAmánií! Venku svítí sluníčko, zvířátka se budí ze spánku a my Ti ukážeme, jak si v těchto krásných dnech užít spoustu zábavy se super bublinami, a nebo jak připravit parádní výzdobu na Velikonoce, se kterou všechny ohromíš!

Zábava s bublinami 

Sluníčko je konečně venku a byla by škoda být zavřený doma! Teplé dny přímo vybízejí k hrátkám s bublinami. 

  • malé, velké, největší

Foukej si malé třpytivé bublinky, které poletují všude a vykouzlí úsměv na tváři dětem i dospělým. Vytvářej bublinové motýlky, trojité velké bubliny, nebo zkus vyfouknout tu největší bublinu na světě! Už si zkusil naše Frisbee 2v1? Užij si zábavu s létajícím talířem, který můžeš využít jako misku na bublifuk. 

  • bublinový ping-pong

Víš, že bublifuku se nemusíš vzdát, ani když se venku ještě pere jarní počasí s tím zimním? Zkus naši sadu Megabublina 3v1 - vyzvi kámoše, nebo rodiče na pinčeso-bublinovou challenge. Jak dlouhá "výměna" a kolik odražení se vám povede? Dej nám vědět!

Velikonoční výzdoba 

Po zimních radovánkách Ti doma určitě zbyly zásoby barevných MEGApěn či slizových lepidel MEGAslizoun. Pojďme je spolu využít! 

  • Papírové tvoření - velikonoční vajíčka

Na naše tvoření jsme využili čtvrtku, černou fixu, lepidlo, třpytky a kuličky.

Na čtvrtku si načrtni velikonoční vajíčka s různými vzory. Obrázky si vystříhni a nyní je můžeš vybarvit čímkoliv tě napadne. Vyrobená vajíčka si později můžeš pomocí provázku připevnit na pomlázku, nebo košík a zaručeně budeš nejstylovější! 

  • Barvení vajíček barevnou pěnou

Netradiční, ale velmi originální barvení velikonočních vajíček s MEGApěnou. Mrkni na video, to musíš vyzkoušet!

  • Rozkvetlé stromy 

Venku už všechno kvete, voní. Pojďme si tu krásu zvěčnit do obrázku!

Na stromy budeš potřebovat čtvrtku, vodovky a naši pěnu. Pomocí vodovek si na čtvrtku namaluj kmen a k němu větve. Teď už jen vezmi bílou nebo růžovou pěnu a na větvích si vytvoř kopečky, jako kvítka, nebo kočičky, které vidíš venku na stromech. 

  • Jarní kuřátkový sliz

Vyrob si veselý žlutý sliz a ozdob si originálně misku, do které ho schováš. Co třeba kuřátko? Roztomilouš, že? Ozdobený sliz se může stát originální velikonoční výzdobou, dárečkem pro kamarádku, nebo odměnou pro malé koledníky, kterým sliz udělá mnohem větší radost než sladkosti.

Jak vznikl MEGAslizoun a proč milujeme sliz?

Bavendo s kinetickým pískem

Představ si kouzelné hřiště přímo na tvém stole! Vstup do světa bez hranic, kde tvé nápady nabývají tvaru a kreativita má neomezenou volnost. Tohle není obyčejný písek, to je MEGApísek! Lehce manipulovatelný, nikdy nevysychá a neklouže - jako bychom dali písku taneční boty. Kinetický písek je skvělým parťákem pro odreagování, relaxaci, zábavu i učení. MEGApísek patří také do slizu - zkus ho přidat na konec a uvidíš tu texturu - dokonalá! Mrkni na video, které jsme připravili ve spolupráci s @ucitelky_ze_skolky.

Nezapomeň se nám svými výtvory pochlubit! Označ nás na sociálních sítích a ukaž i nám jak si užíváš jaro s MEGAmánií!

Jaro plné fantastických zážitků Ti přeje Tým MEGAmánie!

@megamanie #megamanie