Objednej alespoň za 1300 Kč / 50 EUR a vyber si dárek!

ZIMNÍ RADOVÁNKY

Zimní radosti, to není jen sníh a mráz! Stmívá se už sice o něco později než v prosinci, ale pořád nás čeká kupa ponurých dní. Víš, jak se během tohoto období doma zabavit?

Bublifuk na doma

Pojď si vyzkoušet naší skvělou bublinovou novinku, MegaBublinu 3v1! S touhle sadou si užiješ opravdu nevšední zábavu! Sada obsahuje bublifuk MEGAbublina, kroužky na foukání bublin a látkové potahy, které ti poslouží i jako rukavičky. Díky těmto komponentům si tak můžeš doma zapinkat s létajícími bublinami, zafoukat si bubliny velké tak akorát na doma, nebo si s kamarády zahrát bublinový tenis!

Užít legraci si můžeš i s naší hravou MEGApěnou! Pěna je krásně tuhá, na vzduchu dlouho vydrží a proto si s ní můžeš malovat nebo vytvářet různé obrázky. Vybrat si můžeš rovnou z pěti barev!

Výroba zmrzliny

Co si třeba zkrátit čekání na jaro výrobou barevné zmrzky, která se dá jíst očima? K výrobě budeš potřebovat čtvrtku, kartón, naši pěnu, flitry či konfety..

Z kartónu vystřihneš trojúhelník – ten bude tvořit kornoutek zmrzliny. Tužkou na něj nakresli šikmé čáry, tak jako je to na jedlém kornoutku. 

Kornoutek přilep na čtvrtku, nebo kartón a z pěny pak "natoč" pěknou zmrzlinu. Zmrzku ještě dozdob flitry či konfetami a krásný zmrzlinový pohár s točenou zmrzlinou je na světě.

Hurá na karneval!

S naší skvělou MEGApěnou se můžeš nabarvit i na karnevaly, jejichž sezóna právě začíná! Postup je jednoduchý – natři se pěnou a nech ji zaschnout! Modrá pěna Tě tak jednoduše přemění na Šmoulu, zelená na Shreka, či Hulka. Pěna se samozřejmě velmi snadno odstraní vodou.

Holčičky si můžou svůj kostým princezny a víly vyšperkovat i pestře ozdobenými nehtíky! Využij k tomu naše laky MEGAsalon! Máme na výběr 5 barev a jsou skvěle barevné, nezávadné, nezapáchají, dají se snadno odstranit a navíc ti pomůžou zbavit se zlozvyku kousání nehtů!

Tak si pojď užít zimní radovánky i pěkně z domova :-)