Bublifuková pistole, modrá (bez zvuků)

Bublifuková pistole s patentovaným mechanismem. * Nejnižší cena za posledních 90 dní.

Dostupnost sklad eshop
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
249 Kč 139 Kč
Bublifuková pistole, modrá (bez zvuků)
modrá pistole
249 Kč

Bublifuková pistole - nevydává zvuky, melodie, nehraje

Unikátní mechanismus a jedinečný retro design pomáhají bublinové kapalině dostat se chytře zpět do lahvičky ukryté v rukojeti strojku - to znamená, že kapalina nebude vytékat ven a ani strojek, ani vy nebudete "zapatlaní" od bublifuku. 

Balení obsahuje:
1 x Bublifuková pistole
1 x 50 ml bublinové kapaliny 
Zařízení lze používat opakovaně, do nádobky doplňte jakýkoli bublifuk.

* Produkt je zlevněný z důvodu chyby na obale, kde je avizován obsah kapaliny, která vytváří růžové bubliny. Bublifuk tvoří klasické duhové bubliny.

Produkt je bezpečný a netoxický, vyroben v souladu s normami EU na bezpečnost hraček.

VAROVÁNÍ! Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části. Tyto informace uschovejte pro budoucí potřebu. Obsah se může lišit barvou a stylem od obrázků zobrazených na obalu nebo v reklamě. Před předáním této hračky svému dítěti odstraňte všechny obaly. NIKDY neotevírejte a neupravujte hračku, ani neměňte žádné součásti uvnitř. Symbol WEEE označuje, že tento produkt obsahuje elektrické nebo elektronické součásti a baterie, které je třeba sbírat a likvidovat odděleně od domovního odpadu, a které musí být řádně zlikvidovány v souladu s platnými předpisy: produkt odevzdejte do místního sběrného dvora. Je nezbytné, abyste jako spotřebitelé usilovali o opakované použití nebo recyklaci elektrického nebo elektronického odpadu, a vyhnuli se tomu, že by se bez zpracování dostal na skládky nebo do spalovny. Všechny elektrické nebo elektronické součásti baterií mohou obsahovat škodlivé látky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí a lidské zdraví.

POZOR! Kapalina není vhodná pro lidskou spotřebu – nepít. V případě požití: vypláchněte dutinu ústní. POZOR! Chraňte oči před kontaktem s kapalinou (nebezpečí podráždění očí). V případě kontaktu s očima: Oči vyplachnujte velkým množstvím vody po dobu několika minut, přičemž oční víčka musí zůstat otevřená. Nepoužívejte silný proud vody, protože hrozí poškození rohovky. V případě alarmujících příznaků kontaktujte svého lékaře a předejte mu štítek obalu. Po každém použití si umyjte ruce mýdlem a vodou. Hračku používejte pouze k účelu, pro který je určena. Vzhledem k těmto rizikům používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Doporučujeme používat ve venkovním prostředí.

Vyžaduje 3 AA baterie (baterie nejsou součástí balení).

VÝMĚNA BATERIE: Ujistěte se, že je hračka VYPNUTÁ. Otevřete dvířka baterie pomocí šroubováku. Pokud jsou baterie vybité, vyjměte je z jednotky. Vložte nové baterie podle schématu polarity (+/-) do prostoru pro baterie. Bezpečně uzavřete dvířka na baterie. Baterie recyklujte nebo zlikvidujte dle platné legislativy. Doporučujeme používat alkalické baterie. Dobíjecí baterie je třeba z hračky vyjmout před dalším nabíjením. Dobíjecí baterie musí nabíjet pouze dospělý. Klasické nedobíjecí baterie nelze nabíjet. Různé typy baterií nebo nové a použité baterie se nesmí míchat. Používejte pouze baterie stejného nebo rovnocenného typu, jak je doporučeno. Baterie by měla být vyměněna dospělým. Vkládejte baterie podle správné polarity. Vybité baterie je třeba z produktu vyjmout. Napájecí svorky nesmí být zkratovány. Před dlouhodobým skladováním vyjměte baterie z produktu. Nevhazujte baterie do ohně.

Doporučený věk: 3+
Vyrobeno v Číně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

activator 1000ml
Tip
229 Kč

Nejlepší aktivátor na výrobu slizu! Stačí pár kapek a z lepidla se stane...

40
MEGASLIZOUN MALA LAHVICKA CERVENA
79 Kč

Barva do slizu - červená.

42
Megaslizoun - PVA slizové lepidlo ŽLUTÉ TŘPYTKY, 500 ml
189 Kč

Super husté lepidlo na výrobu slizu - plné žlutozlatých třpytek! Bezpečné,...

158
černé
159 Kč

Nejlepší černé lepidlo na výrobu slizu! Bezpečné, nezávadné, netoxické!...

105
MEGASLIZOUN SET ZAKLADNI WEB
499 Kč

Sada na výrobu slizu s Megaslizounem BEZ MIKROPLASTŮ. S touto sadou vyrobíte...

34
samolepky zima web
59 Kč

6 dokonalých samolepek s Megaslizounem!

156
BLAZNIVY SLIZ RUZOVY S PERLETI
129 Kč

Hotový sliz z dílny milovaného Megaslizouna - okamžitě připravený ke hře,...

206
žvýkačka
79 Kč

Aroma do slizu, žvýkačka.

167