Pouštění bublin na podzim je cool!

Myslíš, že bubliny jsou jen letní zábava? Právě naopak! Draka na podzim pouští každý, ale bubliny! To je teprve něco!

bubliny na podzim jsou cool!

Podzim je tu!

Samotné počasí nám připomíná, že přišel podzim. Tak si pojď užít babí léto a nadcházející barevný podzim! Před námi je poslední výbuch krásy přírody, než se ponoří do zimního spánku. 

Vyraz ven s našimi bublifuky, vezmi sebou kamarády a vypusťte společně na oblohu místo draka pořádnou mega bublinu! Podzimní počasí je pro naše bubliny ideální – vzduch je vlhký, takže se bubliny budou nádherně tvořit, dlouho Ti vydrží a jako bonus ti bublinu rozzáří podzimní sluníčko.

Na mega bublinu budeš potřebovat naší bublinovou směs, k tomu jednu z našich různě velkých, barevných šňůrek či kroužků a misku, do které kapalinu budeš muset nalít. Postup je jednoduchý – kroužek nebo šňůrku namočíš v misce s kapalinou, foukneš do vytvořené blány a bublina může letět.

A co dělat, když se na obloze táhnou šedé rozzlobené mraky, venku je chladno a dny jsou kratší? Zabav se s bublinami doma! Co k tomu potřebuješ? Bublifuk, potravinářské barvivo, brčko, misku a papír. Prvním krokem je obarvit bublifukovou kapalinu barvivem. Následně si barevnou tekutinu přelij do misky, namoč brčko a pořádně si zabublej! Až budeš mít dostatek bublin, přitiskni na ně papír! Vyrobíš tak originální obrázek, se kterým můžeš po zaschnutí dál tvořit dle vlastní fantazie.

Nepříznivého podzimního počasí můžeš využít i k výrobě pořádného Megaslizouna! Při jeho výrobě si užiješ spoustu zábavy! Základem našeho slizu je aktivátor a lepidlo, které si můžeš vybrat z pestré barevné nabídky a je přímo určené k výrobě Megaslizouna. Sliz si můžeš ještě vyšperkovat! Zamíchej si při výrobě slizu do mističky různé druhy třpytek, diamantů, barevné kuličky, či vůni. Využít můžeš i předem sestavených sad – od základních po ty nejluxusnější. Chceš se dozvědět, jak si sliz vyrobit? Mrkni se na náš postup ZDE, kde je krok za krokem ke správné konzistenci slizu. Tak se popusť uzdu fantazii a pořádně si zaslizuj!

Přejeme Ti krásný podzim plný radosti a úsměvů!

Tvůj MEGAtým!