Jsme MEGA

Jak to všechno začalo? Naším bublifukem...byl to první bublifuk na obří bubliny a když jsme ho testovali, slyšeli jsme od dětí vždycky jenom: TAK TO JE MEGA! A tak vznikl název pro náš senzační bublifuk.

MEGABUBLINA - mega bublifuk na mega bubliny

Náš bublifuk je jedinečný hlavně proto, že s ním každý lehce vyfoukne bubliny dlouhé několik metrů. Milovat ho budou nejen děti, ale vyřádí se s ním i rodiče, celá rodina, či kamarádi. Na tvoření velkých bublin potřebujete bublifukovou kapalinu Megabublina a některé z tvořítek na bubliny, které nazýváme šňůrky. Vybírat můžete z široké nabídky. Každá šňůrka dělá různé tvary i velikosti bublin a věřte, že každá má své kouzlo.

největší bubliny

MEGASLIZOUN - mega nálož toho nejlepšího na výrobu mega slizu

Nechápete, co na tom slizu všechny děti mají? My Vám to rádi vysvětlíme! Děti milují výrobu slizu, bádání nad dokonalým receptem, rozhodování o jeho nejlepším vzhledu a textuře. Výroba slizu tak podporuje dětskou fantazii a kreativitu. Navíc má hraní se slizem blahodárné antistresové účinky a podporuje rozvoj jemné motoriky a smyslového vnímání. Zaslizujte si s nimi!

Megaslizoun nabízí obrovský sortiment produktů na výrobu dokonalého slizu. Například slizové lepidlo máme čiré, barevné, bílé, s vůní, nebo třpytkové. Kromě toho u nás najdete i velké množství doplňků v podobě třpytek, barev, aromat a kuliček. Samozřejmě nechybí ani to nejdůležitější – aktivátor! Využijte nabídky předem sestavených sad od startovací – pro úplné začátečníky, po nejluxusnější – pro opravdové slizounské „fajnšmekry“.

MEGAPĚNA - prostě mega pěna, se kterou je mega sranda

Je úžasně nadýchaná a zároveň tuhá. Přidejte ji do slizu a vytvořte dokonalý „fluffy slime“. Na vzduchu vydrží dlouho (i mnoho dní), proto s ní můžete malovat a tvořit. Vydrží dlouho na vodě, proto je naprosto dokonalá pro vodní hrátky. Vezměte ji do vany a pomalujte všechno včetně sebe. Barevná pěna navíc změní vodu na tu nejduhovější koupel. Potřebujete si vystřelit z kamaráda? Využijte ji k nejrůznějším prankům a kanadským žertíkům. Barevné pěny po zaschnutí barví. Jdete na karneval za Šmoulu, nebo Shreka? Potřete se naší MegaPěnou a nechejte zaschnout, nikdo vás nepozná! Nicméně žádný strach, barva se jednoduše smyje vodou ve sprše.

megapěna je boží

MEGASALON - mega dekorativní kosmetika pro mega parádnice

Každá malá víla nebo princezna chce být krásná jako maminka. Proto si malé parádnice rády malují nehtíky pestrými barvičkami. Proto jsou tu naše nové laky na nehty MegaSalon, díky kterým si mohou Vaše zlatíčka bezstarostně parádit a hrát si s kamarádkami na nehtové studio.  Až bude čas jít spinkat, nebo do školky, jednoduše laky sundáte pomocí teplé vody a houbičky.

Všechny naše produkty jsou nezávadné, netoxické a splňují přísné normy Evropské unie na bezpečnou hračku pro děti.

Naší prioritou je vymýšlet pro děti takové hračky, které děti baví a které milují. Hlavní podmínkou je jejich bezpečnost, na kterou klademe důraz v první řadě. Jako rodiče ale také víme, jak dokáží potrápit hračky, které dětem chceme dopřát, zároveň se ale u jejich používání bojíme o oblečení, či nábytek, aby nebylo zničeno skvrnami. Proto také dbáme na to, aby naše produkty nezanechávali neodstranitelné skvrny a neničili vše s čím přijdou do kontaktu.