Hurá, spustili jsme nový e-shop, vítejte! Už nejsme megabublina, ale MEGAMÁNIE, ale na kvalitě našich mega produktů a služeb to nic nemění. Příjemnou zábavu!

Pěnová párty

Pěnová párty

Profesionální pěnová párty na dětský den i do klubu!

Skvělá atrakce na rodinné dny a oslavy dne dětí. Představte si stovky litrů nadýchané pěny, ve které se můžete brodit až po krk, nebo se v ní potápět. Taková atrakce se stane zlatým hřebem, či třešničkou na dortu každé oslavy. Pěna je oblíbená nejen u dětí, rádi se o ní vrhnou i dospělí například v tanečním klubu, nebo na festivalu. Pěnové dělo chrlí obrovské množství pěny, která je podobná sněhu - skvělé na shěhovou párty uprostřed léta!

Zažijte tu nejlepší párty s MEGAPĚNOU!

Nabízíme profesionální výrobník pěny se super výkonem 3000W, který za pár minut vyrobí obrovské množství vysoké nadýchané pěny. Používání certifikované, bezpečné a netoxické směsi je samozřejmostí. Pěna nestudí a dá se pod ní dýchat.

Pěnové radovánky milují všichni, tak proč jim je nedopřát?

Oblíbená atrakce, která nesmí chybět na žádné akci!

Na místě potřebujeme mít zajištěnou elektřinu a vodu (cca 500 l). Pokud elektřina a voda není k dispozici, nabízíme za příplatek kompletní zajištění akce včetně elektrocentrály a dovozu vody.

Videa z našich akcí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení