Mega ŽelaTÝNA - kreativní gely na tvoření 3D obrázků - fialovo-žlutá

Gely na kreativní tvoření zajímavých 3D obrázků. Originální zábava pro celou rodinu. Namaluj si obrázek, se kterým si pak můžeš hrát. Vyrob si vlastní dekorace na sliz. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení
399 Kč
Mega ŽelaTÝNA - kreativní gely na tvoření 3D obrázků - fialovo-žlutá

MEGA ŽELATÝNA

Speciální gely na tvoření 3D obrázků, kreativní zábava pro celou rodinu!

Balení obsahuje:

  • fialový gel 150 ml
  • žlutý gel 150 ml
  • bílý gel 150 ml
  • 3 x aktivátor v prášku
  • 5 kreativních šablon
  • 1 prázdná pro vlastní tvorbu

Návod:
Do čisté nádobky nalijte 400 ml. Přidejte aktivátor v prášku a nechte zcela rozpustit. Vyberte si šablonu s obrázkem, který chcete vytvořit a obrázek vymalujte speciálními gely, které jsou součástí balení. Vzniklý obrázek vložte ihned do aktivátoru, počkejte minimálně 5 minut. Třesením s fólií se obrázek od podkladu uvolní a můžete ho vyjmout z lázně. Vaše 3D želatýna je hotová!
Pokud chcete, aby byly výsledné obrázky tužší, nechte je v lázni delší dobu (až několik hodin). Aktivátor lze používat opakovaně, proto jej hned po prvním tvoření nevylévejte, ale uschovejte jej pro další použití. Výrobek začne po několika dnech vysychat.

Upozornění:
Nevhodné pro děti mladší 3 let. Obsahuje malé části. Nebezpečí spolknutí - udušení.  Nepít, nejíst! V případě kontaktu s kůží omyjte od tekoucí vodou. Vyhněte se očnímu kontaktu. Při zasažení očí vyplachujte čistou vodou déle než 1 minut. Skladujte mimo dosah dětí – obal není hračka. Používejte pod dozorem dospělé osoby. gely mohou způsobovat skvrny na oblečení, nebo nábytku. Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1). Obsahuje octhilinone (ISO); 2-octyl-2H-isothiazol-3-one (kosmetické konzervanty). Může vyvolat alergickou reakci.

Doporučený věk: 8+
Vyrobeno v EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: