Náhradní náplň do bublifuků 1 L

Náhradní náplň na MALÉ bubliny. Určená do malých, svatebních, nebo automatických bublifuků. Bublifuk nedělá skvrny na oblečení!

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
14.12.2022
Možnosti doručení
129 Kč
Náhradní náplň do bublifuků 1 L
megabublina refill
Novinka

Megabublina – náhradní náplň do bublifuků 1 L

Náhradní náplň do malých, nebo automatických bublifuků. Bublifuk má čirou barvu, takže je skvělý, jako náhradní náplň do malých čirých svatebních bublifuků. Co se samozřejmě nějdůležitější - NEDĚLÁ SKVRNY NA ŠATECH! Bublifuk na na víčku praktický uzávěr pro jednodušší doplňování.

Naše produkty jsou na trhu již od roku 2011, s bublinami máme 4 zápisy v Guinnesově knize rekordů, v roce 2018 jsme získali krásné 3. místo v prestižní soutěži Hračka roku. Garantem značky je profesionální bublinář Matěj Kodeš, držitel mnoha světových rekordů s mýdlovými bublinami.

Konečně je tu bublifuk, který funguje a na který se můžete spolehnout!

  • Garance kvality: za kvalitou našich produktů si stojíme. Proto můžeme garantovat 100% funkčnost našich produktů a tím pádem i Vaši spokojenost. Pokud máte pocit, že něco není v úplném pořádku, kontaktujte nás a vše obratem vyřešíme.
  • Žádné skvrny: na podlaze, nábytku, ale hlavně na oblečení (ani na svatebních šatech!)
  • Bezpečný, nezávadný, netoxický a stabilní produkt: splňuje požadavky na hračky podle směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES, je ve shodě s harmonizovanými normami na bezpečnost hraček nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1907/2006 (REACH)
  • Universální využití: bublifuk je vhodný jako univerzální náhradní náplň do klasických malých, automatických, nebo svatebních bublifuků. Není určen na tvoření megabublin!

Podrobné informace a odpovědi na časté dotazy naleznete zde.

Věk: 3+
Objem: 1 l

Země původu: EU

Varování:

Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení tekutinou. Nekonzumujte roztok pro výrobu bublin. Během používání je vyžadován dohled dospělých. Obal není hračka. Zabraňte kontaktu s očima. Zabraňte kontaktu s pokožkou. Skladujte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI POŽITÍ: Vypláchněte ústa. NEVYVOLÁVEJTE zvracení. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1) – běžný kosmetický konzervant. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Megabublina 1L koncentrat
279 Kč
349 Kč (–20 %)

Bublifuk na velké bubliny Megabublina - nejlepší zábava pro celou rodinu! 1 l...

31
Megabublina 5L
449 Kč

Bublifuk na velké bubliny Megabublina - nejlepší zábava pro celou rodinu....

2
jahoda
79 Kč

Aroma do slizu, jahoda.

114
MEGASLIZOUN PLACKA1
59 Kč

Placka se špendlíkem s postavičkou Megaslizouna.

179
Megaslizoun - PVA slizové lepidlo RŮŽOVÉ SE TŘPYTKAMI
189 Kč

Super husté lepidlo na výrobu slizu - plné růžových neonových...

153
BLAZNIVY SLIZ ZLUTY S PERLETI
Novinka
129 Kč

Hotový sliz z dílny milovaného Megaslizouna - okamžitě připravený ke hře,...

205
MEGASLIZOUN TRPYTKY SVATECNIpng
89 Kč

SADA SVÁTEČNÍCH TŘPYTEK – 3 BARVY, 3 x 5g

37
malina
79 Kč

Vůně do slizu, malina.

85