Automatický bublifuk barevné bubliny - červený

Jedinečná bublifuková pistole s patentovaným mechanismem. Unikátní modrá kapalina pro první barevné bubliny na světě! *Nejnižší cena za posledních 30 dní.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení
249 Kč 199 Kč
Automatický bublifuk barevné bubliny - červený
pistole bublifuk cervena
249 Kč

Automatický bublifuk Megabublina na barevné bubliny!

První bublifuková pistole na barevné bubliny na světě!
 

Foukejte pestrobarevné a oslňující bubliny! Unikátní mechanismus a jedinečný retro design pomáhají bublinové kapalině dostat se chytře zpět do lahvičky ukryté v rukojeti strojku - to znamená, že kapalina nebude vytékat ven a ani strojek, ani vy nebudete "zapatlaní" od bublifuku. Multifunkční strojek – jako náplň použijte naši barevnou, nebo klasickou bublinovou kapalinu.
Barva zmizí automaticky! Letící barevné bubliny se po kontaktu s pokožkou, oblečením nebo nábytkem postupně stanou bezbarvé. Pokud se barva dostane na kůži, zmizí po jemném tření. Rychlost odbarvení závisí na materiálu.

Balení obsahuje:
1 x Bublifuk Bedazzle Color Bubbles
1 x 50 ml bublinové kapalinyLahvička bublifuku je zapečetěná, aby nedošlo k odbarvení bublinové kapaliny. Chcete-li zajistit plný barevný efekt, zašroubujte kryt bublinové kapaliny pevně, jinak může dojít k jejímu odbarvení. Po otevření zapečetěné lahvičky je barevná bublinová kapalina určena k okamžité spotřebě, barevný pigment z kapaliny působením vzduchu vyprchává.

Produkt je bezpečný a netoxický, vyroben v souladu s normami EU na bezpečnost hraček.

VAROVÁNÍ! Nevhodné pro děti do 3 let, obsahuje malé části. Tyto informace uschovejte pro budoucí potřebu. Obsah se může lišit barvou a stylem od obrázků zobrazených na obalu nebo v reklamě. Před předáním této hračky svému dítěti odstraňte všechny obaly. NIKDY neotevírejte a neupravujte hračku, ani neměňte žádné součásti uvnitř. Symbol WEEE označuje, že tento produkt obsahuje elektrické nebo elektronické součásti a baterie, které je třeba sbírat a likvidovat odděleně od domovního odpadu, a které musí být řádně zlikvidovány v souladu s platnými předpisy: produkt odevzdejte do místního sběrného dvora. Je nezbytné, abyste jako spotřebitelé usilovali o opakované použití nebo recyklaci elektrického nebo elektronického odpadu, a vyhnuli se tomu, že by se bez zpracování dostal na skládky nebo do spalovny. Všechny elektrické nebo elektronické součásti baterií mohou obsahovat škodlivé látky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí a lidské zdraví.

POZOR! Kapalina není vhodná pro lidskou spotřebu – nepít. V případě požití: vypláchněte dutinu ústní. POZOR! Chraňte oči před kontaktem s kapalinou (nebezpečí podráždění očí). V případě kontaktu s očima: Oči vyplachnujte velkým množstvím vody po dobu několika minut, přičemž oční víčka musí zůstat otevřená. Nepoužívejte silný proud vody, protože hrozí poškození rohovky. V případě alarmujících příznaků kontaktujte svého lékaře a předejte mu štítek obalu. Po každém použití si umyjte ruce mýdlem a vodou. Hračku používejte pouze k účelu, pro který je určena. Vzhledem k těmto rizikům používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Doporučujeme používat ve venkovním prostředí.

Vyžaduje 3 AA baterie (baterie nejsou součástí balení).

VÝMĚNA BATERIE: Ujistěte se, že je hračka VYPNUTÁ. Otevřete dvířka baterie pomocí šroubováku. Pokud jsou baterie vybité, vyjměte je z jednotky. Vložte nové baterie podle schématu polarity (+/-) do prostoru pro baterie. Bezpečně uzavřete dvířka na baterie. Baterie recyklujte nebo zlikvidujte dle platné legislativy. Doporučujeme používat alkalické baterie. Dobíjecí baterie je třeba z hračky vyjmout před dalším nabíjením. Dobíjecí baterie musí nabíjet pouze dospělý. Klasické nedobíjecí baterie nelze nabíjet. Různé typy baterií nebo nové a použité baterie se nesmí míchat. Používejte pouze baterie stejného nebo rovnocenného typu, jak je doporučeno. Baterie by měla být vyměněna dospělým. Vkládejte baterie podle správné polarity. Vybité baterie je třeba z produktu vyjmout. Napájecí svorky nesmí být zkratovány. Před dlouhodobým skladováním vyjměte baterie z produktu. Nevhazujte baterie do ohně.

Doporučený věk: 3+
Vyrobeno v Číně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

SVITICI SLIZ SET LQ
219 Kč

Sliz svítící ve tmě! Výroba slizu podporuje fantazii, rozvoj jemné motoriky a...

111
MEGASLIZOUN TUZKA A PROPISKA
79 Kč

Tužka a propiska s Megaslizounem

139
modré
159 Kč

Nejlepší modré lepidlo na výrobu slizu! Bezpečné, nezávadné, netoxické!...

101
BLAZNIVY SLIZ ZELENY
129 Kč

Hotový sliz z dílny milovaného Megaslizouna - okamžitě připravený ke hře,...

208
samolepky podzim web
59 Kč

6 dokonalých samolepek s Megaslizounem!

143
MEGASLIZOUN TRPYTKY SVATECNIpng
99 Kč

SADA SVÁTEČNÍCH TŘPYTEK – 3 BARVY, 3 x 5g

37
MEGASLIZOUN POLYSTYRENOVE KULICKY CERNE
79 Kč

Černé polystyrenové kuličky do slizu. Skvělý doplněk při výrobě slizu!  

152
meloun
79 Kč

Aroma do slizu, vodní meloun.

86